Pliešovce

Zvolenská cesta 633/33 | 962 63 Pliešovce

Po – Pi 08.00 – 18.00 So - Ne 08.00 – 12.00

Prečo by ste si na bagrovanie vo Zvolene a okolí mali zvoliť nás?

Home – Single Post

Potrebujete vykopať základy, prípojky k domu alebo chcete iné terénne úpravy vo Zvolene, B.Bystrici, Brezne, Detve, Rimavskej Sobote, Krupine, či vo Veľkom Krtíši?

Na internete môžete nájsť cez 40 firiem, ktoré sa bagrovaniu v okolí venujú.

Ako si ale v spleti mnohých vybrať pre seba to najlepšie?

Prvým znakom je, že firma má svoju webstránku. Môžete vidieť rôzne realizácie, technické vybavenie, reálne fotografie. Preto sa snažíme vylepšovať náš web a plníme ho aj obsahom vo forme BLOGU, kde napríklad rozoberáme výhody pretlakov pod cestou. Myslíme si, že s našimi skúsenosťami vieme poskytnúť dobré informácie o pretláčaní, či výkopových prácach. Navyše na našej stránke nájdete aj kompletné informácie o firme s IČO a priamym kontaktom na nás. Nemáme sa za čo skrývať.

Pomôcť pri správnom rozhodnutí vám môžu aj existujúce referencie napr. na Googli, Azete alebo Facebooku.

Ďalšou pomôckou pri správnom výbere bagristu môže byť komunikácia. Ak sa nedovoláte a číslo vám nezavolá naspäť do konca dňa, nie je to dobrá vizitka. Dávame si záležať, aby sme každý hovor alebo email vybavili hneď. Občas sa môže stať, že nezdvihneme hneď, s veľkou pravdepodobnosťou robíme pretlaky alebo bagrujeme. Vždy sa ale ozveme naspäť.

Pri výbere bagristu vám môže byť užitočná aj možnosť obhliadky miesta. Ak je miesto do 50 km od Pliešoviec, kde sídlime, obhliadky, najmä pri pretláčaní pod cestou ale aj väčších zemných prácach robíme grátis. Podľa toho vieme lepšie určiť finálnu cenovú ponuku. U nás neplatia výhovorky typu, že sme nevedeli, že zem je taká skalnatá alebo že sme si nevšimli, že cez pozemok vedú inžinierske siete.

Veľkou výhodou je mať za partnera pri výkopoch firmu, ktorá nie je striktne zameraná len na určitú činnosť. Preto okrem bagrovania realizujeme aj pretláčanie pod cestou, búracie práceasfaltérske práce.

Vám tak odpadá robota s koordináciou viacerých partií a zosúladením harmonogramu prác. Vy tak ušetríte na čase ale aj financiách, nehovoriac o pokojnejších nervoch a neustálej kontrole viacerých partií.

Ak hľadáte spoľahlivého partnera pri bagrovaní na strednom Slovensku, budeme radi, ak nás kontaktujete a presvedčíte sa sami o kvalitách našich komplexných služieb.

  O nás

  Už viac ako 5 rokov sa venujeme búracím prácam, podstrelom popod cestu, bagrovaniu, asfaltérskym a stavebným prácam.

  Posledné aktuality

  Kontaktujte nás

  Sme tu pre vás

  Pliešovce, okr. Zvolen

  Zvolenská cesta 633/33 | 962 63 Pliešovce

  rpstaving@rpstaving.sk

  Po – Pi 08.00 – 18.00 | So- Ne 08.00 – 12.00

  0905 974 244

  Volajte

  Kontaktný formulár