Pliešovce

Zvolenská cesta 633/33 | 962 63 Pliešovce

Po – Pi 08.00 – 18.00 So - Ne 08.00 – 12.00

Cenník

Domov – Cenník

Cenník

Individuálne ale férové ceny

Naša práca hovorí za nás. Preto sa snažíme ku každému zákazníkovi pristupovať osobite, aby sme boli pripravení splniť všetky jeho požiadavky. Preto aj cenník našej práce bude určený až po prejdení si požiadaviek zákazníka a dôkladnej obhliadke terénu, na ktorom majú byť práce vykonané.

1. Dopyt
2. Kalkulácia
3. Začiatok prác
4. Ukončenie prác
Akým vybavením disponujeme?

U nás nepoznáme vetu nedá sa

Disponujeme špičkovým minibagrom a vrtnou súpravou určenou na špeciálne podstrely popod cestu. Vybavenie je takmer nové, takže sa nemusíte obávať, že by sme prácu prerušili z technických príčin.

Špeciálna technológia, kedy sa elektrické vedenie, plyn, voda, či telekomunikačné siete umiestňujú pod cestu bez nutnosti bagrovania a poškodenia asfaltu. 

Sú časovo menej náročné, aké klasické výkopové práce. Nepreruší sa doprava po komunikácii, čo ocenia vaši susedia. Nepoškodí sa povrch vozovky. Navyše nie je potrebný taký počet techniky, ako pri výkope, takže v konečnom dôsledku ušetríte.

Áno, vždy pred samotnou realizáciou si pozrieme, či cez miesto podstrelu nevedie dáka inžinierska sieť. Tým, že nedochádza k narušeniu vozovky, eliminujeme riziko poškodenia áut.

bagrovanie zvolen, detva, banská bystrica, krupina, rimavská sobota
0 .
Rokov
skúseností
Kontaktujte nás

Sme tu pre vás

Pliešovce, okr. Zvolen

Zvolenská cesta 633/33 | 962 63 Pliešovce

rpstaving@rpstaving.sk

Po – Pi 08.00 – 18.00 | So- Ne 08.00 – 12.00

Kontaktný formulár

Chcete o našej práci vedieť viac?

Pridajte sa o odberu noviniek.